Вагнер QuickStop ZD Комплет За Керамички Диск Сопирачки одговара изберете: 2001-MAZDA PROTEGE
Неодамнешно

Вагнер QuickStop ZD Комплет За Керамички Диск Сопирачки одговара изберете: 2001-MAZDA PROTEGE

DEN 3.00

Това е достапна

ВАГНЕР КС влошките за сопирачките се дизајнирани и тестирани за враќање на новите перформанси. Овие влошки се развиени со 100% процес на пост-лекување за да се обезбедат рамномерни перформанси на триење во текот на животот на подлогата и се дизајнирани да ги намалат вибрациите што предизвикуваат бучава. ВРАЌА КАКО-НОВИ ПЕРФОРМАНСИ НА СОПИРАЊЕ ое вклопувањето и дизајнот на формата обезбедува конзистентно, рамномерно сопирање во текот на целиот век на траење на подлогата за сопирачките. НАМАЛЕНИ вибрации дизајнот специфичен за Примена ги намалува вибрациите што предизвикуваат бучава. ДУРИ И ПЕРФОРМАНСИ Дизајниран За постојано сопирање во текот на животот на подлогата. МАТЕРИЈАЛИ СПЕЦИФИЧНИ ЗА АПЛИКАЦИЈАТА-Формулирани За да ги задоволат уникатните потреби на секоја апликација за возило. ВКЛУЧЕН ХАРДВЕР-Премиум хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант во стилот НА ОЕ вклучени во повеќето апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ влошки За Сопирачките достапни за сите типови возила. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар. Одговара Изберете : 2001-2003 МАЗДА ШТИТЕНИК и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот

Highgear SmartLite Flanter
Неодамнешно
Highgear SmartLite Flanter
Това е достапна
DEN 223.84
ценето: