Водоотпорен водоотпорен на ЈОСМО Американа
Неодамнешно

Водоотпорен водоотпорен на ЈОСМО Американа

DEN 0.67

Това е достапна

Тоа е водач на Лајт-Нес! Истакнати во starsвезди и ленти со тематски горе, овие чевли за лизгање од Јосмо ќе го натераат вашето мало девојче да ужива во летото време. Овие чевли се пријателски за водата, така што вашето малечко може да се забавува цело лето. Чевли Ева. Затворено пети. Перфориран горен. Се лизга на. Starsвезди и ленти.

Основните својства

Додатоци на производот