Врвен пиштол ракета за мажи и голема машка графичка худи
Неодамнешно

Врвен пиштол ракета за мажи и голема машка графичка худи

DEN 2.00

Това е достапна

Експлозијата во стилот на достоен Маверик со овој врвен пиштол худи во удобно вклопување. Совршено за денови надвор или лежејќи се дома, оваа качулка е совршена да се има на тешка ротација. Удобно вклопување. Хауба; стил на пуловер. Долги ракави. Графички принт. © Paramount слики, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки врвен пиштол Худи.

Основните својства

Додатоци на производот