Атлетски работи женски шорцеви од мрежа
Неодамнешно

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа

DEN 1.67

Това е достапна

Останете кул приближно. 6 ”inseam. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Еластична половината со влечење. Лесна, решетка за дишење. 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за мрежи за жени од атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот