Mockенски мек прегратка Слаби Jeanан
Неодамнешно

Mockенски мек прегратка Слаби Jeanан

DEN 0.67

Това е достапна

Мекиот прегратка на Lee Riders Skinny Jean комбинира тексас од врвен стрии и фантастично одговара за да го создаде овој Jeanан што мора да го има. Се вклопува и се чувствува како сон во кој има патентиран мек прегратка од половината, 5 џебни стајлинг и функционално копче и летање со патент. Слабиот нозе се парови без напор и со тимови и џемпери. Погледнете одлично во ногата што е дизајниран да се движи со вас. Ли возачи - Удобни, но сепак модерни парчиња што можат да ве одведат насекаде каде што треба да бидете по прекрасна вредност. Мекиот мек прегратка на Ли Ридерс Слаби Jeanан патентираше мека прегратка на половината што ја гушка вашата форма. Затворање на копчињата со летање со патент. 29 "Inseam. Предни џебови.

Основните својства

Додатоци на производот