Ступела бизон пасење рурална земја пејзаж животни и инсекти Фотографија сива пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност
Неодамнешно

Ступела бизон пасење рурална земја пејзаж животни и инсекти Фотографија сива пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 3.33

Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави хартично во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : животно, бивол, цицачи, диви животни, бизон, село, рурално. Дизајн од Стид Бонет.

Основните својства

Додатоци на производот