Менс 7. мл. Тешка мешавина од аспиратор за аспиратор
Неодамнешно

Менс 7. мл. Тешка мешавина од аспиратор за аспиратор

DEN 2.33

Това е достапна

50% памук, 50% полиестер; Пречки отпорен на пилули предиво; Двојно-игла зашивање низ целиот; Контраст двојна аспиратор; 1x1 ребрести манжетни и лента за половината со спандекс; џеб од торбичка; Темно сив рамен кабел и лента за држење; Гилдан Менс 7,75 мл. Тешка мешавина од аспиратор 3 пакет.

Основните својства

Додатоци на производот