Галерија Совршен Бел Фото Рамка Галерија Ѕид Комплет Со Декоративни Уметнички Отпечатоци & Виси Дефиниција
Неодамнешно

Галерија Совршен Бел Фото Рамка Галерија Ѕид Комплет Со Декоративни Уметнички Отпечатоци & Виси Дефиниција

DEN 975.84

Това е достапна

Претворете го празниот ѕид во современ галериски простор со Нашиот Комплет За Ѕидни Галерии со 7 Парчиња. Овој комплет вклучува седум елегантни ѕидни рамки од бело дрво во различни големини за се-во-едно дизајнерско решение за секоја просторија во вашиот дом. Наредете ги вашите омилени спомени со четири рамки 6х8 сплетени на 4х6, две рамки 8х10 сплетени на 5х7 и една рамка 12х16 сплетена на 8х10. Ние, исто така, ја извадивме маката од висечките рамки со нашиот патентиран Хардвер За Грабање Ѕид и лесни за Закачување ѕидни шаблони со повеќе идеи за украсување за брза и безболна инсталација. Претворете ја вашата табла Pinterest во прекрасна галерија со фотографии или земете ги сите посебни моменти снимени на вашиот паметен телефон и создадете динамичен ѕиден дисплеј. Галерија Совршена Ќе ви помогне да организирате прекрасна ѕидна галерија за да ги покажете вашите фотографии или омилени уметнички отпечатоци или да додадете свеж изглед во секоја просторија со двата комплети украсни уметнички отпечатоци вклучени со секоја рамка. Комплетите за ѕидни Галерии се достапни Во завршна Обработка На Црна, Орев и Бела рамка. Врв Галерија Совршен Комплет За Рамки Од 7 Парчиња : конструкција На Дрво. Содржи : Четири рамки од 6 "х 8" сплетени на 4 "х 6". Две рамки од 8" х 10 "се споени со 5 "х 7". Една рамка од 12" х 16" со 8" х 12" или 8" х 10 " опции за подлога. Д-прстен закачалка. Дефиниција. Користете самостојно или комбинирајте со повеќе комплети за поголеми галерии. Измешајте и совпаѓајте ги боите за различен изглед. Вкупни димензии : 54.0 "Л х 0.6" В х 16.63 " Х.

Основните својства

Додатоци на производот