500-парчиња Американа: Трик или третирајте ја хотелската загатка
Неодамнешно

500-парчиња Американа: Трик или третирајте ја хотелската загатка

DEN 0.33

Това е достапна

Чарлс Високи ја покажува својата плашлива страна со оваа сложувалка од 500 парчиња сложувалка со наслов "Трик или третирај хотел". Духови, духови и гоблини играат на ноќното небо како змии и скелети се лизгаат низ хотелот Душо. Побарајте ѓаволски изненадувања додека ги собравте овој фаворит. 500-парчиња Американа : Трик или лекување на хотелска загатка : Возраст Опсег : 14 години и нагоре. Сложувалка од 500 парчиња сложувалка. Завршената големина е 21,25 "x 15". Вклучува бонус постер за помош во решавањето. Произведено од премија за рециклирана табла за рециклирани квалитети, користејќи прецизна техника на сечење што гарантира дека секое парче совршено ќе одговара со Signature Perfect Snap.

Основните својства

Додатоци на производот