Цврст нараквица за инспиративен кабел со отворен челик од не'рѓосувачки челик со розова кутија
Неодамнешно

Цврст нараквица за инспиративен кабел со отворен челик од не'рѓосувачки челик со розова кутија

DEN 271.84

Това е достапна

Цврст не'рѓосувачки челик отворен кабел Инспиративен нараквица за шарм со розова кутија 4мм Цврст кабел од не'рѓосувачки челик, мазен заоблен удобност вклопување врв 22мм диск шарм ротирачки парче висок полиран финиш патент во очекување (29/768.878) Цврст нараквиден кабел за вметната кабел од не'рѓосувачки челик со розова кутија.

Основните својства

Додатоци на производот