Комплет Портокалово И Сино Среќен Кампер Декоративен Држач за Садови и Крпа за Садови, 9
Неодамнешно

Комплет Портокалово И Сино Среќен Кампер Декоративен Држач за Садови и Крпа за Садови, 9

DEN 2.33

Това е достапна

Вклучување на најжешките бои и теми, ви носи свежа, иновативна линија на кујнски производи, маса, подароци и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. Совршен за секојдневна употреба и добро координирајте се со вашиот дом и кујна. И отпорен на топлина што ви овозможува безбедно да ги отстраните садовите од рерната и топлите садови од шпоретот. Стилски и уникатен држач за садови и пешкир за садови отпорен на топлина за да ги заштити вашите раце совршен додаток во расадник, домашна канцеларија, комплет за памук за занаетчиство вклучува 1 држач за садови и 1 крпа за садови совршен за секојдневна употреба и добро координирајте со вашиот дом и кујнска нега инструкции : машина за перење, нежен циклус, сушење на суво ниско ниво, не ги избелувајте Или поминувајте Низ Топла Машина За сушење Димензии : 2"H x 8"W x 9"г материјал(и) : памучна белешка : комплетот вклучува 1 од секоја прикажана ставка; вкупно 2 портокалови и сини украсни крпи за садови и крпи за садови; сет од 2. Отпорен на топлина за заштита на вашите раце. Памучниот комплет вклучува 1 држач за садови и 1 крпа за садови. Совршен за секојдневна употреба и добро координирајте се со вашиот дом и кујна. Мери 2 инчи високи за 8 инчи широки за 9 инчи длабоки.

Основните својства

Додатоци на производот