Miabella accentенски дијамантски акцент роза родиум позлатен сребрен пресврт на отворено ветување прстен
Неодамнешно

Miabella accentенски дијамантски акцент роза родиум позлатен сребрен пресврт на отворено ветување прстен

DEN 2127.84

Това е достапна

Земете го вашиот специјален нечиј здив со брилијантноста на овој пресврт на акцентот на миабела дијамант со отворено ветување прстен. Изработено во бујно розово родиум позлатено сребро, има седум дијаманти поставени со тркалезно ниво (H-I, I3), изработени во цветен дизајн. Оваа прекрасна обвивка за обвивка создава уникатен додаток на рингот. Дајте го тоа ветување со овој романтичен мал луксузен ветувачки прстен. Од сите луксузни подароци, ветувањето дека ќе се биде засекогаш е најголемото подароци што може да му ги дадете на некого. Направено во сребро. Позлатено розово родиум. 0,07 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : H-I. Боја на дијаманти : I3. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 1,6мм. Twist Отворено ветување прстен. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основните својства

Додатоци на производот