С. Поло Асн. Машки боксерски брифинзи, 3-пакувања, големини S-3XL
Неодамнешно

С. Поло Асн. Машки боксерски брифинзи, 3-пакувања, големини S-3XL

DEN 159.68

Това е достапна

Добрите работи доаѓаат во тројка. Овие плетени боксерски брифинзи од американскиот Поло Асн. Лесно ажурирајте ги основите на врвот на фигура, обезбедувајќи целодневна удобност и покриеност. Изработена во мешавина од памук што може да се дише со малку истегнување, овие боксерски брифинзи имаат дизајн на предната мува и еластична лента за половината што лесно се движи кога ќе го направите тоа. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 боксери. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : плетен дизајн; предна мува. Машки боксерски брифинзи од американскиот Поло Асн.

Основните својства

Додатоци на производот