Раскошен дом за слободно преносен плакарот со 5 шалови и капакот на прашината
Неодамнешно

Раскошен дом за слободно преносен плакарот со 5 шалови и капакот на прашината

DEN 1759.84

Това е достапна

Чувајте помали спални соби во кондоми, станови, домови и домови добро организирани со овој хонорарен преносен плакар од раскошен дом. Направено со издржлива рамка за метални цевки со цврсти полипропиленски конектори за јачина и стабилност, овој плакарот за гардероба со армарии може да се пофали со покривка од прашина од ткаенина за заштитни чевли, додаток и складирање на облека што се спротивставува на вода, мувла, мувла и нечистотија. Едноставно отпакувајте и превртете го капакот за лесен пристап до овој организатор на облека за преклопена облека со плакари за плакари за висечка облека. Преносен плакарот за гардероба - Петте пространи полици, горниот дел за складирање и шипката за виси од 27 -инчи обезбедуваат доволно простор за облека, чанти и обувки . Заштитна обвивка - Подземен од прашина, направена од не -варена ткаенина од 75 G во вода, ги штити предметите од нечистотија, влага, калап и мувла . Трајни материјали - Изградба со цврста метална рамка и полипропиленски конектори обезбедуваат долгорочна јачина и стабилност . Лесно склопување - Вклучените упатства овозможуваат брзо, едноставно поставување на овој преносен плакарот за гардероба Armoire . Материјали - полипропилен, метал и 75 G неткаена ткаенина . димензии - целокупно : (л) 43 "x (w) 17,5" x (ч) 68,5 ", секоја страна полица : (л) 14" x (w) 17,5 "x x x (Ж) 12,5 ", Топ полица : (л) 27" x (w) 17,5 "x (ч) 12,5"; цевки : дебела 24мм . боја - црно -бела.

Основните својства

Додатоци на производот