Burbank црна метална платформа кревет со прилагодлива висина, крал
Неодамнешно

Burbank црна метална платформа кревет со прилагодлива висина, крал

DEN 2.33

Това е достапна

Забијте се за добар ноќен сон со металниот кревет Бурбанк! Едноставна, чиста и стилска, оваа метална рамка за кревети е дизајнирана со шема на крцкање на таблата и подножјето, што го прави не само што е подготвен да одговара, туку и да го подобри секаков вид на dã © Cor. Бурбанк е направен со цврста метална рамка која вклучува метални лекови, странични шини и дополнителни централни нозе за да се гарантира дополнителна поддршка, стабилност и издржливост. За ваша погодност, основата на креветот може да се прилагоди за да имате дозвола од 7,5 "или 12" за да ви овозможи да одлучите како сакате да го користите просторот под кревет. Совршено е да се чуваат секоја сезонска облека, додатоци и книги што не ги достигнувате во текот на целата година. Овој метален кревет доаѓа во големина на близнаци, полни, кралици и крали и не бара дополнителна основа или пролет на кутии. Бурбанк е совршен модерни индустриски дополнителни за спални соби од кој било дар. DHP Burbank црна метална платформа кревет со прилагодлива висина, крал индустриски модерен дизајн идеален со декоративни акценти во таблата и подножјето . Цврста метална рамка конструкција со странични шини и централни метални шини кои гарантираат стабилност и издржливост . две опции за основна висина за погодност : 7,5 "и 12" дозвола . се собира брзо и се испорачува во една кутија. Тешки челични лепчиња за кои не е потребна дополнителна основа . Димензии на креветот : 82 "L x 78,5" W x 46 "H. Нето тежина : 69,5 lbs. Ограничување на тежината : 500 lbs. Димензии на испорака : 82" L x 35 "W x 3 "ч. Бруто тежина : 79 фунти . Ограничување на тежината на целиот кревет : 450lb.

Основните својства

Додатоци на производот