Единствени поволни цени Зимска зимска патент со кадифена површина ватирана бомбаш јакна
Неодамнешно

Единствени поволни цени Зимска зимска патент со кадифена површина ватирана бомбаш јакна

DEN 2.67

Това е достапна

Со лесен влечен преден патент, еластични манжетни и полите на влечење, оваа женска обична јакна ќе го задржи ветрот и ќе ве задржи топло. Класичната силуета и целосно наредениот ентериер со ребрести акценти и странични џебови ќе ве одржуваат пријатни цел ден. Супер мека ткаенина, удобна и лесна, модни јакни за жени во есен, пролет и зима. Зимската јакна со редовно вклопување и класичен дизајн прави шик облека, пар со фармерки или хеланки, или чизми за шармантен изглед. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите - - Ширина на рамото - Должина Должина на ракавот - 37 3/4 - 14 7/8 - 20 1/4 - 23 1/4s - 39 3/4 - 15 3/8 - 20 5/8 - 23 5/8m - -41 3/4 - 15 7/8 - 21 1/8 24 L -44 7/8 - 16 5/8 - 21 3/4 - 24 3/8xl - 48 - 17 3/8 - 22 3/8 - 24 3/4 Единствени поволни цени Зимски зимски патент со кадифена површина ватиран бомбардер јакна црна XL 100% полиестер. Увезени. Стојат јака. Ребрести трим. Странични џебови. Затворање на летање со патент. Кратка ватиран бомбардерски јакна. Машинско миење ладно со слични бои, не бели. Моделот носи XS.

Основните својства

Додатоци на производот