Девојки од Jordордаче Деца слаби фармерки
Неодамнешно

Девојки од Jordордаче Деца слаби фармерки

DEN 0.33

Това е достапна

Добијте удобен секојдневен стил за вашето мало девојче со Jordордаче слаби фармерки. Оваа апсолутна гардероба суштинска е стилска и удобна, така што тие совршено се преминуваат од игралиштето во забавата. Прилагодлива половината со затворање на копчињата. Дизајн со 5 џеб. Супер удобност на истегнување. Опремено преку отворање на бутот и нозете. 81% памук/18% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Слаби фармерки за девојки од мали деца од Jordордаче.

Основните својства

Додатоци на производот