Женски алатка за комунални услуги
Неодамнешно

Женски алатка за комунални услуги

DEN 285.12

Това е достапна

Секој сака класика. Возачите од страна на женските алатка за жени ви нудат класичен 5 џебниот стил што го сакате со пресврт. Се одликува со врвна ткаенина за истегнување што се движи со вас и скриена мрежа кратка за целосна удобност. Зголемените детали го прават нашиот алатка Skort совршен за вашиот секојдневен изглед. Пар со омилената мета и клинови за обичен, но сепак целосен изглед. Удобни, но сепак модерни парчиња што можат да ве одведат насекаде каде што треба да бидете. Возачи од страна на женски алатка за комунални услуги.

Основните својства

Додатоци на производот