Thumbrintz Chevron Monogram reg, fuchsia
Неодамнешно

Thumbrintz Chevron Monogram reg, fuchsia

DEN 0.33

Това е достапна

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram reg, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во фуксија, вар зелена и бела боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: