Тајсон сите природни пилешки крилја, 1. - 1. lb послужавник
Неодамнешно

Тајсон сите природни пилешки крилја, 1. - 1. lb послужавник

DEN 227.52

Това е достапна

Нема ништо како готвење од нула, особено кога започнувате со Тајсон сите природни* свежи пилешки крилја. Нашите сите природни* Неварени пилешки крилја се сочни и нежни. Одлично за рецепти кои бараат крилја, пилешки крилја исечени на тапани и станови се совршени за печење и пржење. Едноставно гответе и сервирајте ги нашите пилешки крилја со сос од бивол за брза и вкусна вечерашна вечера. Со само малку брашно, пилешкото крилјата убаво ќе се распрснат во Фрајер. Овие ќе работат во кој било едноставен рецепт за печени пилешки крилја. Вклучува еден пакет, тежината ќе варира. Се чини дека сè излегува многу подобро кога едноставно го одржувате едноставно. Без глупости. Само држете се до добрите работи. 100% реални работи што го прават животот и пилешкото, одлично. Со фарма одгледувано пилешко со највисок квалитет, ние го одржуваме реално во сè што правиме. Чувајте го реално. Чувајте го Тајсон. *Минимално обработени, без вештачки состојки. Еден пакет свежи пилешки крилја. Сите природно, минимално преработено свежо пилешко без вештачки состојки. 16g протеини и 0g транс маснотии по порција. Служење со големина 4 мл . Нема додадени конзерванси. Совршен за печење и пржење.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: