Софија Активна од Софија Вергара Беспрекорни леќички за печатење на животни, 27 “
Неодамнешно

Софија Активна од Софија Вергара Беспрекорни леќички за печатење на животни, 27 “

DEN 560.00

Това е достапна

Од јогата до бранч - сè е за беспрекорни транзиции и разноврсност со плетените хеланки на Софија Вергара во отпечатоци од животни. Наменети за подобрување и подигнување на сите вистински места, овие женски хеланки имаат централно враќање и контурен дизајн за супер ласкаво вклопување. Ribекард со ребрести животни додава текстура и стил на овие хеланки изработени во ткаенина за перформанси за влага за да ви помогне да се олади и суви. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla hispana : de la clase de yoga a un almuerzo, así son las suaves transiciones y la Versatilidad que obtienes con los leggings tejidos en lllamativos estampados animals de sofia vergara. Diseñados para resaltar y realzar las partes clave de tu figura, estos хеланки de mujer tienen un fruncido en la parte central posterior y un diseño contorneado para un talle superfavorecedor. El Tejido jacquard con estampado животно Acanalado le da textura y estilo a estos хеланки елабарадос en una tela absorbente de alto desempeño que te ayuda a mantenerte fresca y seca. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 56% најлон/37% полиестер/7% спандекс/56% Nailon; 37% полиестер; 7% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Active Fit/Corte Deportivo. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam/tiro alto; 27ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; еластична, широка мазнење на половината за дополнителна удобност/Estilo fácil de Poner; Елстико; Ancha y delicada pretina para más comodidad. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : ласкаво контурирање и грб; Перформанси за перформанси за влага за да ви помогне да ве олади и суви; Ребреста дното на манжетни/Contorneado фаворит y fruncido en la parte posterior; Тела Абсорбент де Алто Десмепењо Кви Те Ајуда А Мантенерте Фреска и Сека; Рудо де Пучо Аканаладо. Завршете го изгледот : Додадете го спортскиот градник за појавување и врвот на културата за прекрасно шик изглед за салата и пошироко/комплетно ел изглед кон ел сујетадор Депортиво и ла Блуса Корта Квин Комбинан Пара Ун Ен Елило Фабулосаменте шик пара и ГИМНАСИО и МАС. Беспрекорни леќички за печатење на животни од Софија активни од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Основните својства

Додатоци на производот