Gournee Collection Womens Issla Широка ширина Повлечете се на наредени чизми за потпетици
Неодамнешно

Gournee Collection Womens Issla Широка ширина Повлечете се на наредени чизми за потпетици

DEN 1111.36

Това е достапна

Овој бути на глуждот служи на мото вибрации, благодарение на металното украсување на пети и пета. Колекцијата ISSLA By Journee е совршен додаток на вашата есенска колекција, со странични парчиња и вегански велур. Овој стил на ширина ширина е обложен со подножје, и покачен со рангирана блок потпетица. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Основните својства

Додатоци на производот