Девојче девојче чудо рибар на Сандал нација
Неодамнешно

Девојче девојче чудо рибар на Сандал нација

DEN 0.67

Това е достапна

Сандал за рибари на чудо нација е ваша девојка што мора да ја има сандалата за топло време оваа сезона. Класичниот, но сепак модерен стил е лесен за спарување со каква било облека, од време на игра до фустани денови. Иновативните карактеристики, вклучително и заоблени дното и прстите за стабилност и заштита, флексибилни табани за градежништво и меморија ќе и ’дадат доверба и удобност да се одвива во текот на денот. Fit & Style? Удобно стапало? Заокружено дно за да се намалат сопнување и паѓање? Дарежлива постава за вклопување и анти-стипендии? Затворање на кука и јамка за лесно вклучување/исклучување и прилагодливост gt чудо рибар на Сандал.

Основните својства

Додатоци на производот