Потпис од Леви Штраус и Ко.
Неодамнешно

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 399.68

Това е достапна

Ажурирање на тексас. Потписот од Леви Штраус и Ко. Curенските фармерки за подигање се изработени од тексас на премиум истегнување, така што тие ја одржуваат својата форма цел ден. Наменети да ги прегрнат кривините за удобно, ласкаво вклопување што сигурно го сакате, тие исто така се исечени тенок низ ногата со отворање на ногата за подигање за долг, посно изглед. Лесно за облекување нагоре или надолу, овие фармерки за подигање се разноврсен додаток на вашата колекција на тексас. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 6. одговара : тенок вклопување преку колковите и бутовите; отворање на ногата на подигање. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32" инсем. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; удобна лента за половината. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Супер стрии трае од ден на ноќ и им помага на овие фармерки да ја задржат својата форма. Белешка : Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Потпис од Леви Штраус и Ко. Curvy Bootcut фармерки за жени.

Основните својства

Додатоци на производот