Добро ткаени килими со цветни области на отворено дорадо, беж
Неодамнешно

Добро ткаени килими со цветни области на отворено дорадо, беж

DEN 2.00

Това е достапна

Со богати, живи бои направени за да одговараат на денешниот декор и најразлични цветни и геометриски обрасци, Дорадо носи квалитетна и креативна флексибилност на дизајни во затворен простор во просторот на отворено. Неговиот 100% полипропилен куп има високо-ниска текстура што се појавува од подот. Предивото е дамки и УВ избледени и лесно се чистат како и да се испуштаат, правејќи ја оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворен простор и надвор. Се одликува со голема отпорност на тешки услови на отворено со естетика на килим во затворен простор. Затегнете, вакуум и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку железница за да помогнете во исцедувањето на водата. Машина направена во Турција. Погодно е за сите поставки за простории, вклучувајќи внатрешен двор, палуба, сончева соба со високо сообраќајно подрачје. Ефекти со високо-ниско куп за да се настанат дизајнот. Отпорност на дамки и нема да згасне над сончевата светлина.

Основните својства

Додатоци на производот