Виножито Loom® Mi Гумени Ленти Со C-Клипови, 7+
Неодамнешно

Виножито Loom® Mi Гумени Ленти Со C-Клипови, 7+

DEN 1.00

Това е достапна

Мешавина од цврсти обоени латекс слободен гумени ленти За Виножито Разбој Гумени Бенд Разбои. Вклучува : 600+ гумени ленти и 24 ц-клипови. Сочинува до 24 гумени нараквици. 600 Виножито Разбој® Измешајте Гумени Ленти Во Боја. 24 Ц-Клипови. Латекс Слободен Гумени Ленти. 7+. Унисекс.

Основните својства

Додатоци на производот