Куче човек супа пријатели близнаци кревети сет - вклучува удобност и сет на листови - карактеристики за постелнина Кид и Лил Пети - Супер мек Микрофибер отпорен на б?
Неодамнешно

Куче човек супа пријатели близнаци кревети сет - вклучува удобност и сет на листови - карактеристики за постелнина Кид и Лил

DEN 1.33

Това е достапна

Уживајте и направете нешто херојско со ова куче Супа Супа пријатели 5 парчиња сет со близнаци. Овој светло и шарен сет за кревети од 5 парчиња ќе се облече во секој декор во спалната соба. Децата ќе бидат возбудени да скокаат во кревет со овој супер мек сет за кревети во кои се прикажани нивните омилени ликови Dog Man, Cat Kid и Lil 'Petey. Сигурно да ве задржи топло, овој утешител е полнет со полиестерско полнење за мансарда и пријатна удобност. Зашивањето на ватенка се пополнува и додава декоративна талент. Издржливото полнење со полиестер е меко, удобно и топло и ја држи својата форма по повеќекратно миење. Дизајнот ви овозможува веднаш да го промените изгледот со едноставно прелистување на утешителот. Комплетен ансамбл за постелнина вклучува удобност, вграден лист, рамен лист, една стандардна перница од 20 x 30 инчи и со една срамна 20 x 26 инчи. Инструкциите за лесна нега вклучуваат машинско миење ладно и суво суво. Вклучува удобник, вграден лист, рамен лист, срам и една стандардна перница од 20x30 инчи. Направено од 100% полиестер. Одликувајќи се со кучиња. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Завршете го изгледот со купување на други кучиња Jayеј Франко Дом дома и предмети за постелнина во.

Основните својства

Додатоци на производот