Мајами топлински фанатици брендирани во финалето во НБА лигата врзана маица со висока пост - црна
Неодамнешно

Мајами топлински фанатици брендирани во финалето во НБА лигата врзана маица со висока пост - црна

DEN 2.33

Това е достапна

Мајами Хит се докажаа повторно и време во меурот во НБА, и ќе стане повозбудливо, бидејќи тие се упатуваат кон финалето во НБА 2020 година. Оваа маица со висока пост-пост-марка Fanatics ќе го однесе вашиот тим случајно на следното ниво со својата смела, комеморативна графика. Ништо нема да ве спречи да ја прославите оваа слатка победа на топлина во Мајами. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Вратот на екипажот. Краток ракав. Графики за печатење на екран. Машинско миење. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

Основните својства

Додатоци на производот