Расел атлетски машко лого карирано руно худи, големини S-XL
Неодамнешно

Расел атлетски машко лого карирано руно худи, големини S-XL

DEN 1.00

Това е достапна

Воведување на атлетското лого на Расел Атлетичко карирано руно Худи за мажи, совршена комбинација на стил и удобност со неговиот дизајн инспириран од слој! Изработено во мек и пријатна материјал од руно, оваа качулка ви помага да ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Објавениот аспиратор додава дополнителен слој на заштита од елементите, додека влечењето ви овозможува да го прилагодите вклопувањето по ваш вкус. Големото лого од предната страна прави смела изјава, додека стилската карирана шема и аспираторот за контраст додаваат допир на атлетска талент. Без разлика дали ја погодувате салата или трчате работи, оваа худи е совршен избор за секоја обична пригода. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 џеб од кенгур има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска; Печатење на екранот со лого. Машкото лого карирано руно худи од Расел Атлетик.

Основните својства

Додатоци на производот