Спанде Завеси панел-способни, лесни И Завеси Завеси За Разделувач На Простории, Свадба И Позадина-14 стапки Долга Руменило Роза
Неодамнешно

Спанде Завеси панел-способни, лесни И Завеси Завеси За Разделувач На Простории, Свадба И Позадина-14 стапки Долга Руменило Роза

DEN 319.84

Това е достапна

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.[СОВРШЕН ДИЗАЈН] Погоден и за надворешни работи nd затворен se curtin drpes донесе елегантен nd луксузен изглед feel чувствуваат на поставките r specil occsi. Тоа впива скроени, софистициран изглед за њујорк користи] лесен nd 4 4-вај мерил експонати на текстура со неверојатна покривка. se drpe bckdrop curtins cn се користи во trde покажува nd свадби да им служи на s nything од прекрасен фото кабина сцена на stge bckdrop.[ИЗГРАДЕНА НА LST] оваа drpe е извонредно crfted од 90 %terер 1 10% Lycr spndex. Овој издржлив дрпе по должина завршува попречно до крит визуелно пелинг фетуре бунари.[VILBLE OPTIS] Оваа spndex ткаенина prty drping доаѓа во великодушни големини од 10 стапки, 12 стапки, 14 стапки, нудејќи повеќе од доволно мерил за покривање на r целата prty ze за стилски nd клен изглед. Има џебови од 4 инчи за es инстлти.[КАКО ДА СЕ ИНФЛТИРА] se без брчки, mchine wshble, nd dryble 4 wy spndex drpes revesy до cre за, што mkes it n реквизит за hve hnd за повторна употреба. цн падне сува ниска хет. Спандекс Завеси панел-способни, лесни И Завеси Завеси За Делител На Простории, Свадба И Позадина - 14 стапки Долго Руменило/Роза.

Основните својства

Додатоци на производот