Кутија за покривање на тастатурата Белкин за 7 Apple iPad Mini таблет, црна
Неодамнешно

Кутија за покривање на тастатурата Белкин за 7 Apple iPad Mini таблет, црна

DEN 3.00

Това е достапна

Случајот за преносни тастатури на Белкин за i Pad Mini нуди двојна придобивка од елегантна, преносна заштита и удобно пишување. Овој капак има добро распоредена тастатура од 7 инчи што се поврзува со вашиот i Pad Mini преку Bluetooth. Тастатурата е интегрирана во случајот за преносливост и лесно гледање на вашиот i Pad Mini. Belkin тастатура/куќиште за покривање за 7 "Apple i Pad Mini таблет, црна одличен избор за вашата таблета. Тастатурата/капакот на тастатурата формира запечатена бариера за да го чува вашиот уред од нечистотија, храна, течни истури, влага и други загадувачи што можат да наштетат или уништете го. Bluetooth тастатура за тастатура за максимална продуктивност со додадена сигурност. Доаѓа во црна боја за трендовски и привлечен изглед. Одговара на повеќето гаџети со дисплеј до 7 ".

Основните својства

Додатоци на производот