Викторија К женска ткаени текстура, сандали за лизгање на злато тока
Неодамнешно

Викторија К женска ткаени текстура, сандали за лизгање на злато тока

DEN 271.84

Това е достапна

Еден пар сандали со женски текстура на Викторија К, со модерен материјал и златна тока, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К? Додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К. лизгачки сандали. Златна тока. Модерен горен материјал. 100% гумен ѓон. Достапно во други бои. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Основните својства

Додатоци на производот

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето:

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: