Проспект Електроникс МИЛБТРЕЦ Проспект Електроникс Блутут Адаптер
Неодамнешно

Проспект Електроникс МИЛБТРЕЦ Проспект Електроникс Блутут Адаптер

DEN 207.84

Това е достапна

Овој bluetooth адаптер ви овозможува да ја надградите постоечката не-Bluetooth единица на Bluetooth Аудио Стриминг. Работи со стерео кои имаат заден помошен влез. Едноставно приклучете ГИ каблите RCA во ПОМОШНИОТ влез RCA, моќноста на жицата и земјата, а сега имате bluetooth аудио стриминг! Ви овозможува да ја надградите постоечката единица што не Е Bluetooth на Bluetooth Аудио Стриминг. Работи со стерео кои имаат заден помошен влез. Едноставно приклучете ГИ каблите RCA во ПОМОШНИОТ влез RCA, моќноста на жицата и земјата. Адаптер Боја : Црна.

Основните својства

Додатоци на производот