Розово блескав чиста пеперутка Декоративен Божиќен клип, 6. Во, време на одмор
Неодамнешно

Розово блескав чиста пеперутка Декоративен Божиќен клип, 6. Во, време на одмор

DEN 175.84

Това е достапна

Направете ја вашата празничка искра со празнично време розово блескав чист клип за пеперутка. Дозволува вашата елка да го одразува вашиот личен стил. Овој украс може да ви помогне да го дизајнирате изгледот на вашата елка во рустикална талент. Овој украс за клип е забавен додаток на центрите за цвеќе на вашиот празничен флора, цветните аранжмани или новогодишна елка. Совршен за вештачки, како и за свежо исечени дрвја, совршена декорација за да го надополни вашиот украс за новогодишни елки. Оваа декорација на клип обезбедува силен амбиент на Божиќ и ви дава незаборавен и среќен Божиќ. Дизајните што привлекуваат очи се идеални за украсување за време на сезоната на празници. Создава потпис за вашата елка. Совршени украси за да го надополнат вашето место. Совршен за вештачки и свежо исечени дрвја. Големина : 6,3 инчи висина. Боја : Пинк. Материјал : пластика. Модел # H13287.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: