Трговска марка ликовна уметност Дролер Добијте го подот Canvas Art by Dawgart
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Дролер Добијте го подот Canvas Art by Dawgart

DEN 3.33

Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија има шарен портрет на кучиња. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Основните својства

Додатоци на производот