УМЕТНОСТ Дизајнарт Современа Златна Сфера Црнило II Жена Авангарда Врамени Платно Ѕид Уметност во. широко внатре. Високо-Црно
Неодамнешно

УМЕТНОСТ Дизајнарт Современа Златна Сфера Црнило II Жена Авангарда Врамени Платно Ѕид Уметност во. широко внатре. Високо-Црно

DEN 0.33

Това е достапна

Оваа прекрасна современа Златна Сфера Црнило Ii Врамена Платнена Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно giclee е отпечатен на платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку 1-инчен дрво под рамка обезбедување на платно се изучува и не се закопчува.Платното печатење е вметнато во дрвена лебдечка рамка. Сите наши врамени платнени отпечатоци се внимателно спакувани со аголна заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој печатење на платно во рамка пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување. Овој уметнички принт во рамка е достапен во многу различни рамки во боја.Карактеристики : - Стил : Модерен И Современ, Глам-Предмет : Мода, Портрет - Боја : Жолта, Црна - Памучно платно со Врвен квалитет.- Пристигнува подготвен да висат на ѕидот-Лесно Да Се Обеси оваа прекрасна современа Златна Сфера Црнило II Врамена Платнена Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно.

Основните својства

Додатоци на производот