Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски Роза Курви, искинаа фармерки со високи глуждови
Неодамнешно

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски Роза Курви, искинаа фармерки со високи глуждови

DEN 1.00

Това е достапна

Покажете ја вашата фигура и стил со заоблени фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара. Овој пар искинато тексас, достапен во светло до темни миења, нуди ласкаво преземање, бидејќи ги гушка кривините и ви го дава тенок изглед што го сакате. Исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Омилен модел е носена големина 4. Прибл. Inseam : 27 ". Висока; тенок вклопување низ половината и бутовите; криви на прегратки. Поштенски мува и затворање на копчето; контурирана половината; јамки на ременот. Стилинг од 5 џеб со метални навртки за потпис; . Зошто ќе го сакате : Роза Скулптирањето на слаби фармерки е предодредена да стане ваш нови слави со мека, истегнување на завршувањето што го крева вашиот облик и го издигнува вашиот изглед со резултати од вртењето на главата. Растојаниот полите ви дава предност за помалку рафинирано Сепак. 71% памук/24% полиестер/4% вискоза/1% еластан. Машински пеење. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате самоуверено - облечете нешто Вие апсолутно сакате.

Основните својства

Додатоци на производот