-Фално ултраглидно железо со EasyCord, сино
Неодамнешно

-Фално ултраглидно железо со EasyCord, сино

DEN 4055.84

Това е достапна

Направете пеглање на ветре со ова ултраглидно железо Т-Fal со сина боја. Овој дом е суштински е и елегантен и ефикасен со резервоарот со лесен за пополнување и атрактивна шема на сина и крем бои. Исто така, има и тринасочен автоматски исклучување, двојно анти-обем карактеристика и дополнителна стабилна пета за дополнителна безбедност. Едноставни контроли на оваа облека железо го олеснуваат контролата на вашиот спреј за пареа, вклучително и поставки за променлива, вертикална и пукана. T-Fal Iron доаѓа со гаранција на едногодишно производство. Екстра-големата потпетица помага да се спречи да се прегази и е идеална да се заокружи кабелот кога ќе се чува пареното железо. За дополнителна погодност, тоа доаѓа со екстра големо запечатено отворање на влезот за лесно пополнување и за да се спречат истури, голема големина од 9 мл во вода со големина на вода значи помалку реил. Потребни. The patented Easy Cord system also adds to the ease with a telescopic cord that stays out of the way when ironing and retracts into the iron for easy storage T-Fal Ultraglide Iron with Easycord, Blue steam iron makes easier your ironing task thanks to the combination of Моќната пареа од 1700 вати. Ultraglide Steam Iron обезбедува незаменлив квалитет и иновативна ергономија како вградениот активирач на пареа, лоциран на долната страна на рачката, за што не бара ништо повеќе од печат на прстот за ослободување на моќна пареа. Дополнителни нагласувања вклучуваат вертикална пареа за висечка облека, систем за борба против капење, голем влез во вода за лесно полнење, систем за само-чистење и автоматско исклучување за безбедност и мир на умот. Со гаранција на 1-годишен производител, модел # FV4476 U2.

Основните својства

Додатоци на производот