Gelebtenachhaltigkeit.org - фин накит Број на страница 1

Накит 14к цврсто бело злато родилнен камен принцеза обетки обетки направени со кристали Сваровски-декември кутија
Неодамнешно
Накит 14к цврсто бело злато родилнен камен принцеза обетки обетки направени со кристали Сваровски-декември кутија
Това е достапна
ценето:
DEN 2.00

Пори накит 14К цврсто бело злато родилнен камен принцеза исечени обетки направени со кристали од Сваров�

Нана јаже Мајка прстен 1- Избрани симулирани родилни камења, возрасни женски розови злато позлатени 4-камен
Неодамнешно
Нана јаже Мајка прстен 1- Избрани симулирани родилни камења, возрасни женски розови злато позлатени 4-камен
Това е достапна
ценето:
DEN 8144.00

Ве молиме, одберете ја претпочитаната големина на прстот и типот на метал што сакате прво да ја откриете

Нана срце на срцата родител на матични макети мајки женски приврзоци за возрасни, платина позлатена- март камен 6
Неодамнешно
Нана срце на срцата родител на матични макети мајки женски приврзоци за возрасни, платина позлатена- март камен 6
Това е достапна
ценето:
DEN 3.00

Овој приврзок доаѓа со ланец за прилагодување на кутии од 1,00 мм 22инчи Лицето на срцето има симулирани ро

Персонализирано женско сребро или злато над среброто Персонализирано име на скриптата Дангл обетки
Неодамнешно
Персонализирано женско сребро или злато над среброто Персонализирано име на скриптата Дангл обетки
Това е достапна
ценето:
DEN 463.84

Зачудувачкото сребро го привлекува окото кон овој пар обетки Персонализирајте го со името долга 310 букв

Миабела Карат Т.Г.В. Вајт Сафир и Карат Т.В. Дијамант 14K бело злато бесконечно бесконечност 3-парче прстен
Неодамнешно
Миабела Карат Т.Г.В. Вајт Сафир и Карат Т.В. Дијамант 14K бело злато бесконечно бесконечност 3-парче прстен
Това е достапна
ценето:
DEN 12223.84

Додадете го овој прекрасен миабела бел сафир и дијамантско бесконечност 3парчен прстен поставен на ваш�

Империјал скапоцен камен 10К розово злато смарагд исечен зелена аметист КТ два дијамантска три камена ореоло женска прстен
Неодамнешно
Империјал скапоцен камен 10К розово злато смарагд исечен зелена аметист КТ два дијамантска три камена ореоло женска прстен
Това е достапна
ценето:
DEN 1.33

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува триото смарагдно исечено зелени ка�

Карат Т.Г.В. Аквамарин, создаден бел сафир и дијамант-акцент 10KT бело злато прстен за ангажман со три камен
Неодамнешно
Карат Т.Г.В. Аквамарин, создаден бел сафир и дијамант-акцент 10KT бело злато прстен за ангажман со три камен
Това е достапна
ценето:
DEN 2.00

Покажете ectionубов кон вашиот сакан партнер со овој живописен тангело аквамарин, создаден бел сафир и диј