Култивиран слатководен розов бисер AAA квалитетно обетка обетка во бело злато од 14KT
Неодамнешно

Култивиран слатководен розов бисер AAA квалитетно обетка обетка во бело злато од 14KT

DEN 236.64

Това е достапна

Нагласете сè, од вашиот мал розов фустан до обична кошула и фармерки со копчиња со копче со овие елегантни култивирани слатководни розови бисери ААА квалитетно обетка обетка во бело злато од 14 кт. Овие обетки од обетки имаат квалитет на ААА 10,0- до 11,0-милиметарска рунда во форма на природни розови културни бисери од слатководни бисери, обезбедени на 14К бело златни места со грб на триење. Со дизајн доволно едноставен за да се носи одново и одново, овие класични обетки од обетки сигурно ќе станат главен во вашата колекција за накит. Вклучена кутија за подароци. Културирана слатководна розова бисер ААА квалитетна обетка обетка во бело злато од 14kt. Стил на накит : обетка. Стил на обетки : Студ. Тип на бисер : култивиран бисер на слатководни. Големина на бисер : 10,0 - 11,0мм. Боја од бисер : Природна розова боја. Квалитет на бисер : Квалитет на ААА. Тип на метал : 14 KT Бело злато. Вклучува пакување за подароци.

Основните својства

Додатоци на производот