Стерлинг сребро срце, фасатено со шампањско цитрин Сваровски кристал обетки пост обетки
Неодамнешно

Стерлинг сребро срце, фасатено со шампањско цитрин Сваровски кристал обетки пост обетки

DEN 463.84

Това е достапна

Овие класични обетки во облик на срцев во форма на срце се изработени во висококвалитетно сребро и карактеристични рачни рачни оригинални кристали на Шампањ/Цитрин Сваровски. Овие обетки се обезбедени со грб на грбот на триење на грбот за оптимална удобност и безбедност. Овие фацетирани обетки блескаат светло додека седат нежно во ушите. Метал : Стерлинг Сребрен камен : Сваровски Кристална боја : Шампањ/Цитрин Стил : Срце/Loveубов накит Тип : обетки Обетка Тип : Студија/Пост Осветлување Затворање : Пост со притисок.

Основните својства

Додатоци на производот