Кабли со гуми со тешки камиони
Неодамнешно

Кабли со гуми со тешки камиони

DEN 0.33

Това е достапна

Радијалниот ланец на легура е кабелски ланец во стил на скалила за комерцијални апликации. Радијалниот ланец на легура е конструиран со 0,525 "калеми за влечење на легура на манган. Обезбедува супериорна влечење, издржливост и заштеда на тежина од најмалку 50 проценти во однос на конвенционалните ланци на гуми. без никакви специјални алатки. За употреба на флота, достапен е комплет за алатки за поправка. Кабли со гуми со камиони со тешки точки : лесен за употреба. Издржлива конструкција. Оваа ставка одговара на следниве големини на гуми : 10.00-20, 11-22.5, 13/80-20 , 305/70-22.5, 315/70-22.5.

Основните својства

Додатоци на производот

Птици око voila
Неодамнешно
Птици око voila
Това е достапна
DEN 81.28
ценето: