Полн Гас Жените Брзо-Сува Флекс-Назад Живот Јакна Л Пнк
Неодамнешно

Полн Гас Жените Брзо-Сува Флекс-Назад Живот Јакна Л Пнк

DEN 383.84

Това е достапна

Женскиот елек Со Брз Сув Флекс-Грб нуди удобна, супериорна удобност додека обезбедува елегантен, стилски изглед на вашата следна авантура на вода. Предната и задната сегментирана пена обезбедуваат цврсто и сигурно вклопување без да го попречуваат вашето движење. Ткаенината"Брзо Суво" е брзо сушење, растеглива и лесна за целодневна удобност на водата. Флексибилната ткаенина "Флекс-Назад" на задниот дел од елекот овозможува максимална маневрирање за време на активни активности за спортови на вода. Останете безбедно и безбедно прицврстени со затворање на патент и прилагодливи ремени. Оваа американска Крајбрежна Стража И Транспорт Канада одобрена елек за спасување одговара на возрасни 90 фунти и повеќе. Американската Крајбрежна Стража И Транспорт Канада одобрија елек за спасување. Дизајниран за жени со пократок струк обезбедувајќи подобрено вклопување за време на активности во водени спортови и лесна брза Сува ткаенина обезбедува четиринасочно истегнување со меко чувство и брзо се суши. Вметнувањето Со флекс-Назад што се протега обезбедува подобрено вклопување и пет сегментирани точки на шарки обезбедуваат максимална флексибилност и проток на воздух што го прави елекот поладен и поудобен за носење.

Основните својства

Додатоци на производот