Трговска марка ликовна уметност афион брокада i платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност афион брокада i платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

DEN 2601.60

Това е достапна

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Попи брокада I“ платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основните својства

Додатоци на производот