Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Memories за кукли - чевли за добри чевли - бело, црвено
Неодамнешно

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Memories за кукли - чевли за добри чевли - бело, црвено

DEN 1.00

Това е достапна

Пистата Авенија Мода и глам wallид Арт Арт Канвас ги отпечати „Куклите на куклите“ - чевли за добри чевли - бели, сеќавања на црвена кукла - добри чевли, е вешто изработено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за чевли за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот