Компанијата Silver Jeans Co. Women'sенски дечко со средно кревање тенок нога Jeanан, големини на половината 24-36
Неодамнешно

Компанијата Silver Jeans Co. Women'sенски дечко со средно кревање тенок нога Jeanан, големини на половината 24-36

DEN 0.67

Това е достапна

Одлична форма што е совршена за викендите, нашето момче Jeanан е дизајниран како поудобна, опуштена алтернатива на вашите омилени слаби фармерки. Нејзиниот универзално е дизајниран да одговара на различни типови на тело, во кој има класичен среден пораст со совршени пропорции од пред-назад. Завршено со длабоко темно миење на индиго и густо шиење со висок контраст. Забелешка за стил : Дечкото може да биде со големина нагоре или надолу за порелаксиран или слаб изглед во зависност од вашата лична предност и стил. Тенок фармерки со момче со нозе со темно миење на индиго. 9 "Среден пораст. Деним за истегнување на напојувањето со најголем дел од истегнување и закрепнување. Стилинг од 5 џеб со летање. 12,5" Отворање на нозете, 29 ".

Основните својства

Додатоци на производот