Женски Модни Жени Гроздобер Копче Надолу Потресени Краток Тексас Жан Јакна Палто со џеб зимска облека за жени
Неодамнешно

Женски Модни Жени Гроздобер Копче Надолу Потресени Краток Тексас Жан Јакна Палто со џеб зимска облека за жени

DEN 579.04

Това е достапна

Големина : М Биста : 102см Ракав : 61см Должина : 52см Големина : Л Биста : 106см Ракав : 62см Должина : 53см Големина : XL Биста : 110см Ракав : 63см Должина : 54см Големина : ХХЛ Биста : 114см Ракав : 64см Должина : 55см Големина : ХХХЛ Биста : 118см Ракав : 65см Должина : 56см жените Гроздобер Копче Надолу Потресени краток тексас Жан јакна палто со Pocket Size Bust Sleeve Length M102cm61cm52cml106cm62cm53cmxl110cm63cm54cmxxl114cm64cm55cmxxxl118cm65cm56cmsize : MBust : 102cm Sleeve : 61cm Length : 52cm Size : LBust : 106cm Sleeve : 62cm Length : 53cm Size : XLBust : 110cm Sleeve : 63cm Length : 54cm Size : XXLBust : 114cm Sleeve : 64cm Length : 55cm Size : XXXLBust : 118cm Sleeve : 65cm Length : зимски палта од 56 см за жени. палта за жени. женски зимски палта. девојки зимски палта. фланелен јакна жени.

Основните својства

Додатоци на производот