36 Современа лизгачка врата со замрзнати стаклени панели, вклучува патека и хардвер во бело
Неодамнешно

36 Современа лизгачка врата со замрзнати стаклени панели, вклучува патека и хардвер во бело

DEN 15999.84

Това е достапна

Ако барате врата од штала што е помодерна од фармата, оваа лизгачка штала од 36 “нуди посовремено преземање на трендот. Со замрзнати стаклени панели и елегантни хардверски завршувања, тоа е прекрасен додаток за секоја просторија во вашиот дом. Ставете го пред вашиот плакар, перална, домашна канцеларија или други простории за допир на приватност и тони стил. Идеално за области во вашиот дом каде што сакате да заштедите простор, вратата од штала е одлична алтернатива на вратата за замав и безбедно се лизга по хардверот на патеката паралелно со wallидот, без да оштетите никакви завршувања. Вклучен е целиот хардвер неопходен за склопување и инсталација, така што нема потреба да ловите дополнителни делови. Тоа значи дека овој комплет вклучува сè што е потребно за да ја соберете вашата врата, вклучувајќи рамки, панели на вратите и завртки. Вклучени се и патеки, приклучокот за песни и подот, така што имате сè што е потребно за да ја закачите вратата. Без претходно дупчат дупки, вклучената рачка е по избор и може да се постави од двете страни на вратата или целосно да се остави за да се добие изгледот што го сакате. Вклучен е целиот хардвер за инсталација. Завршено од обете страни за флексибилно поставување во вашиот дом. Факултативната рачка може да се прикачи на двете страни со вклучен образец за инструкции. Ниту една пред-дупчат дупки за рачката не ви дава можност да го оставите. Современиот дизајн има замрзнати стаклени панели за современ изглед. Мерења на вратите : 36 "W x 84" H x 1 "D. Просторот потребен за инсталирање : 2,50" од wallидот, 73,63 "за ширина на патеката, висока 87,13" од подот (вклучително и инсталација на патеката).

Основните својства

Додатоци на производот

Внатре.
Неодамнешно
Внатре.
Това е достапна
DEN 15679.84
ценето: