Лизгање на огледалото на Pinecroft Euroframe со бела рамка
Неодамнешно

Лизгање на огледалото на Pinecroft Euroframe со бела рамка

DEN 2.00

Това е достапна

Осветлете ја секоја просторија со врата за лизгање на плакарот Pinecroft. Оваа врата има робусна рамка од 1-1/4-инчен бел европски стил и вметнување на огледало. Сигурен механизам за дно ролна обезбедува непречено отворање на вратите. Лизгачка врата на огледалото Pinecroft Euroframe со бела рамка : 1-1/4 "Тешка рамка за бел челик. 2 ".

Основните својства

Додатоци на производот

Внатре.
Неодамнешно
Внатре.
Това е достапна
DEN 15679.84
ценето: