Фино ден измешан јуниори графички кратки ракави со кратки ракави
Неодамнешно

Фино ден измешан јуниори графички кратки ракави со кратки ракави

DEN 2.00

Това е достапна

Финиот ден уништен од одговорноста. Земете ја оваа стилска графичка графичка кратка ракав со хумористичен графички дизајн. 60% памук / 40% полиестер - машинско миење; Графички мета; Мала тежина; Краток ракав.

Основните својства

Додатоци на производот